Bartek Deryło

Kontakt | Manager | Koncerty | Współpraca

Bartek Deryło kontakt manager koncert
Bartek Deryło kontakt manager koncert

GENERAL MANAGER

Marcin Owczarek

+48 608 511 017

marcin@momusic.pl

ARTIST MANAGER

Klaudia Lameli

+48 609 081 771

klaudia@momusic.pl

Wokalista,
autor tekstów
i kompozytor

 

Jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia. W 2019 roku został półfinalistą X edycji programu The Voice Of Poland, gdzie zdobył serca publiczności i trenerów. Kamil Bednarek docenił jego talent proponując udział we wspólnym koncercie, a współpraca między nimi zaowocowała nagraniem wspólnego singla pt. KOMPAS. Na debiutanckim albumie zatytułowanym LATAWCE można usłyszeć również Margaret, która wspólnie z Bartkiem nagrała przepiękną i pełną emocji piosenkę pt. ZIMA.

> Bartek Deryło Kontakt: manager, koncerty, booking i współpraca

Bartek Deryło kontakt z muzyką miał już od najmłodszych lat. Już jako siedmioletni szkrab rozpoczął naukę w szkole muzycznej. Choć swoje pierwsze kroki stawiał w klasie skrzypiec, to z czasem odkrył, że jego ulubionym instrumentem jest jego własny wokal. Po maturze doskonalił swój warsztat w Zielonej Górze na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Sumienność i konsekwencja zaprowadziły go do koncertu Debiutów Opola, gdzie dał się poznać publiczności swoim utworem Burza.

Bartek Deryło współpraca
Bartek Deryło kontakt manager koncert
Bartek Deryło booking

Video

Bartek Deryło Kontakt – Manager, organizacja koncertów, booking i informacje o możliwościach współpracy

MOmusic – jesteśmy agencją skupiającą wokół siebie ludzi z pasją do muzyki. Na rynku muzycznym i eventowym działamy od 2012 roku, ale od zawsze naszą najmocniejszą stroną była organizacja koncertów. W konsekwencji rozwinęliśmy swoją działalność również o management artystyczny i wydawniczy.

Dziś reprezentując artystów, jesteśmy również w stanie zaopiekować się każdym aspektem ich kariery: dbamy o wizerunek, sprzedajemy twórczość, produkujemy teledyski, wydajemy płyty, a także organizujemy koncerty i sprzedajemy bilety. Wierzymy, że opiekując się biznesowymi aspektami ich kariery dajemy im w zamian przestrzeń do swobody tworzenia.

Obecnie artyści, których management prowadzimy to: Cleo, Blanka, Red Lips, Jamal, Mesajah, Bartek Deryło a także odpowiadamy za współpracę bookingową Grzegorza Hyżego i De Mono. Jeżeli interesuje Cię organizacja koncertu lub współpraca skontaktuj się z nami.