BLANKA

Kontakt | Manager | Koncerty | Współpraca

Blanka menadżer i współpraca koncertowa
Blanka kontakt manager koncert

GENERAL MANAGER

Marcin Owczarek

+48 608 511 017

marcin@momusic.pl

ARTIST MANAGER

Klaudia Lameli

+48 609 081 771

klaudia@momusic.pl

Blanka Stajkow

 

Sceniczne zwierzę, które z właściwą sobie energią wdarło się do branży muzycznej! Piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, fotomodelka oraz reprezentantka Polski w 67. edycji konkursu Eurowizji 2023!

Żyje muzyką już od najmłodszych lat. Pierwsze własne utwory produkowała mają zaledwie 13 lat. Jej przebój „Solo” rozgrywają największe stacje radiowe w Bułgarii, Wielkiej Brytanii, Serbii,  Grecji, Ukrainie oraz na Litwie… a to dopiero początek 🙂

W 2021 roku dała się poznać szerszej publiczności swoim singlem „Better”. Zaledwie rok później, jesienią 2022 roku, podbiła listy przebojów teledyskiem do nowej piosenki „Solo”, z którym najpierw zajęła czwarte miejsce na liście AirPlay TOP, a następnie wygrała konkurs „Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!”. Na Eurowizji 2023 awansowała do finału z 3 miejsca, w którym zajęła 19 miejsce, w tym 8 w głosowaniu telewidzów!

Nowe wydania już nie długo!

Blanka manager i współpraca koncertowa
Blanka manager i współpraca koncertowa
Blanka współpraca
Blanka menadżer i współpraca koncertowa
Blanka manager i współpraca koncertowa
Blanka manager i współpraca koncertowa

Video

MOmusic – jesteśmy agencją skupiającą wokół siebie ludzi z pasją do muzyki. Na rynku muzycznym i eventowym działamy od 2012 roku, ale od zawsze naszą najmocniejszą stroną była organizacja koncertów. W konsekwencji rozwinęliśmy swoją działalność również o management artystyczny i wydawniczy.

Dziś reprezentując artystów, jesteśmy również w stanie zaopiekować się każdym aspektem ich kariery: dbamy o wizerunek, sprzedajemy twórczość, produkujemy teledyski, wydajemy płyty, a także organizujemy koncerty i sprzedajemy bilety. Wierzymy, że opiekując się biznesowymi aspektami ich kariery dajemy im w zamian przestrzeń do swobody tworzenia.

Obecnie artyści, których management prowadzimy to: Cleo, Blanka, Red Lips, Jamal, Mesajah, Bartek Deryło a także odpowiadamy za współpracę bookingową Grzegorza Hyżego i De Mono. Jeżeli interesuje Cię organizacja koncertu lub współpraca skontaktuj się z nami.