CLEO

Kontakt | Manager | Koncerty | Współpraca

Cleo kontakt manager koncerty
Cleo kontakt manager koncerty

GENERAL MANAGER

Marcin Owczarek

+48 608 511 017

marcin@momusic.pl

Złote serce – diamentowe płyty. Pierwsza Słowianka III RP

 

Piosenkarka, autorka tekstów, malarka, projektantka mody, dyrektorka artystyczna, jurorka popularnych programów muzycznych i jedyna w swoim rodzaju kocia mama. Jej dotychczasowy dorobek wydawniczy to dwie diamentowe płyty, jedna poczwórnie platynowa, trzy potrójnie platynowe, trzy platynowe, sześć złotych i raczej nie jest to jej ostatnie słowo.
Laureatka dwóch Superjedynek i dwóch nagród Eska Music Awards. Nagradzana statuetkami na festiwalach TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki, oraz Polsat SuperHit Festiwal. Co więcej zdobywczyni 3 miejsca w programie Dancing with the Stars Taniec z Gwiazdam. Za krokiem krok, ale za nią nie nadążysz.

Mało osób wie, że Cleo zaczynała swoją karierę w chórze gospel Soul Connection. Niech Was nie zmyli ten grzeczny wstęp do jej biografii, ponieważ Cleo zawsze była kobietą z charakterem, a jak przystało na kocią mamę, również z pazurem. Początki jej głośnej kariery sięgają 2013 roku i hitu „My Słowianie”. Tupała nóżką do niego cała Polska, tupała również Europa. Ledwo Cleo przywitała się ze sceną, a już zajęła 14. Miejsce w finale 59. Konkursu Piosenki Eurowizji organizowanego w Kopehadze. Pierwszy album Hiper/Chimera zawędrował na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce.

W 2016 roku ukazał się jej drugi krążek „Bastet” i już w momencie debiutu ukazał się na trzecim miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży, a sama Cleo otrzymała nominację do nagród Europejskiej Nagrody Muzycznej 2016 dla najlepszego polskiego wykonawcy. Single takie jak „Zabiorę nas”, „N-O-C”, czy „Wolę być” rozkołysały wasze play listy. Zresztą nie tylko playlisty, ponieważ w 2016 roku Cleo wprawiła w ruch kultowe ciężarówki Coca-Coli w rytm swojego coveru piosenki „Coraz bliżej święta”.

Co by nie mówić o CLEO jest też systematyczna. W jej karierze doszukaliśmy się wzoru, który moglibyśmy opisać „nowa płyta co dwa-trzy lata”. Już w 2018 wydała trzeci album „superNOVA” promowany hitem „Łowcy gwiazd” (szczyt playlist AirPlay – TOP), a w 2021 „Za krokiem krok”, i „Kocham” promowały (przesuniętą przez lockdowny) premierę płyty „vinyLOVA”.

Czekamy zatem na kolejne produkcje, sukcesy i na spotkania z Wami na organizowanych koncertach CLEO. Jeżeli interesuje Cię współpraca z CLEO – skontaktuj się z nami.

Cleo współpraca koncertowa
Celo booking i współpraca koncertowa
Cleo menadżer i współpraca koncertowa
Cleo kontakt

Video