Grzegorz Hyży

Kontakt | Manager | Koncerty | Współpraca​

Grzegorz Hyży booking koncerty
Grzegorz Hyży booking koncerty

GENERAL MANAGER

Marcin Owczarek

+48 608 511 017

marcin@momusic.pl

ARTIST MANAGER

Klaudia Lameli

+48 609 081 771

klaudia@momusic.pl

Jego utwory
nie schodzą
z radiowych playlist.

 

„Króla nocy”, O Pani!”, „Na chwilę” czy „Wstaję” usłyszeć można o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli dodać do tego kawałki filmowe jak „Podatek od miłości” oraz „Pech to nie grzech”, to mamy pełen obraz jego muzycznego portfolio. Złotych, Platynowych i Multiplatynowych Płyt za single i albumy długogrające („Z całych sił” z 2014 r. i „Momenty” z 2017) ma na koncie już dziesiątki, ale wciąż pragnie nagrywać nowe utwory. Pisanie hitów ma w małym palcu. Bawi się muzyką, a efekty tej zabawy podziwia cała Polska.

Na swoim koncie ma już setki koncertów i dwie trasy klubowe. Oglądać go można było wielokrotnie na największych festiwalach:
w Opolu, Sopocie, na festiwalach „Top of the Top” i „Super Hit Festiwalu”. Był trenerem w 9. edycji programu „The Voice of Poland”. Ma też na koncie wiele prestiżowych nagród przemysłu muzycznego, m.in. Najlepszy Radiowy Debiut (Eska Music Awards 2014) i 5 nominacji do nagrody Fryderyk, w tym aż 3 za „Króla Nocy” (Kompozytor Roku, Autor Roku i Utwór Roku). W 2022 roku powraca po krótkiej przerwie na zregenerowanie sił po intensywnym koncertowaniu i zebranie nowych pomysłów. Powraca z przytupem i świetnie przyjęty singiel „Kochanie to ja!” (TOP10 krajowej listy Airplay Charts, #1 na Popliscie w RMF FM). Nie zabrakło też gorących utworów na lato zatytułowanych „I ten numer na lato” i „Sztos”! To kontynuacja muzycznej podróży obranej na singlu „Król Nocy”, gdzie brzmienia lat 80-tych ubrano w nowoczesne aranżacje. Efektem jest przyjazny dla ucha wytrawny pop, który świetnie sprawdza się także w wersji koncertowej!


Długo czekaliśmy na jego powrót, on także stęsknił się za sceną i fanami.
W 2022 Grzegorz Hyży wraca do gry w stylu, jaki charakteryzuje największych – z lekkością, odrobiną humoru i przede wszystkim przebojowością, jaka towarzyszy mu od początku kariery.
Grzegorz Hyży management i współpraca koncertowa
Grzegorz Hyży management i współpraca koncertowa

Video