JAMAL

Jamal menadżer i współpraca koncertowa
Jamal menadżer i współpraca koncertowa

GENERAL MANAGER

Marcin Owczarek

+48 608 511 017

marcin@momusic.pl

ARTIST MANAGER

Klaudia Lameli

+48 609 081 771

klaudia@momusic.pl

Muzyczny wachlarz od rapu do indie folku

 

Jamal – polska grupa muzyczna założona w 1999 roku przez Tomasza „Mioda” Mioduszewskiego. Początkowo ich muzycznym punktem odniesienia był rap, jednak z każdym krążkiem sięgają po głębsze inspiracje jak dancehall, raggamuffin, jazz, czy indie folk.

Choć korzenie zespołu sięgają głębiej, głośno zrobiło się o nim w 2005 roku za sprawą debiutanckiego albumu „Rewolucje”. Płyta była świeżą mieszanką gatunków mieszających melodyjność jazzu, energię raggamuffin i rapowy pazur.

> Kontakt: management i rezerwacja koncertów JAMAL

Single „Policeman”, „Tubaka”, czy „Kiedyś będzie nas więcej” nie schodziły z podium list przebojów, a sam album uzyskał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album Roku Hip-Hop / R&B.

Po niemal dwuletniej trasie koncertowej Jamal powrócił z drugim albumem „Urban Discotheque” w 2008 roku, na której gościnnie pojawili się m.in. Grubson, Cheeba, czy beatboxer Zgas. Oprócz sukcesu na rodzimym rynku muzycznym utwór „Pull Up” wszedł do ścieżki muzycznej przy promocji popularnej gry Need for Speed: Shift.

Obecnie Jamal wraca w wielkim stylu. Nowy singiel „Pewność” zapowiada długo wyczekiwany materiał „Chill from Hell”. Utwór można usłyszeć na najnowszych trasach koncertowych. Jeżeli chcesz zorganizować takie wydarzenie napisz do nasz i zabookuj koncert.

Jamal menadżer i współpraca koncertowa
Jamal menadżer i współpraca koncertowa

Jamal – Menadżer, organizacja koncertów, booking i informacje o możliwościach współpracy -> Kontakt 

Video