Mesajah

Kontakt | Manager | Koncerty | Współpraca​

Mesajah menadżer i współpraca koncertowa
Mesajah kontakt manager koncerty

GENERAL MANAGER

Marcin Owczarek

+48 608 511 017

marcin@momusic.pl

ARTIST MANAGER

Klaudia Lameli

+48 609 081 771

klaudia@momusic.pl

The voice of the people
Music from the heart

 

Mesajah aka Manolo a właściwie Manuel Rengifo Diaz. Człowiek wielu imion i jeszcze większej ilości talentów. Wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor. Nietuzinkowy artysta, który na nowo potrafi interpretować swoje rodzime nurty muzyczne jak reggae, dancehallu, czy hip hop i nadawać im nowych wymiarów poprzez redefiniowanie pogranicza styli.

Muzyczną drogę Manolo poznaliśmy szerzej w 2003 roku za czasów zespołu Natural Dread Killaz. NDK wydali dwa albumy „Naturalnie” (2005) i „Ile lat” (2010), które latami poruszały naszymi głowami. W 2008 MESAJAH rozpoczął swoją solową karierę wydając autorski album „Ludzie prości”. Materiał promowany singlem „Każdego dnia” odniósł niebywały sukces. Dzięki niemu gatunek reggae dostał się na główne listy przebojów mogąc przedstawić się szerszemu audytorium słuchaczy.

Drugi solowy album „Jestem stąd” został wydany w 2012 roku. Tym razem materiał poświęcony był ważnemu problemowi dyskryminacji ludzi o odmiennym kolorze skóry. Mesajah w muzyce pragnął zawrzeć przesłanie tolerancji i równości niezależnie od pochodzenia, poglądów czy wyznania. Album „Jestem stąd” promowany był teledyskami do utworów „Ogień”, „Do rana”, czy duetu z Kamilem Bednarkiem „Szukając szczęścia”.

Pozytywny odbiór albumu i otaczające go wibracje zainspirowały Mesajah do pójścia za ciosem. Już w czerwcu 2013 roku ukazała się trzecia płyta zatytułowana „Brudna Prawda”. Czwarty album „Powrót do korzeni” ukazał się w październiku 2016 roku.

Umiejętność wychodzenia poza gatunkowe ramy pozwoliły mu na uczestnictwo w największych wydarzeniach muzycznych u boku międzynarodowych gwiazd jak: Gentleman, Shaggy, Sizzla, Junior Kelly, Stephen Marley, Wu Tang Clan, Anthony B czy Alborosie.

Mesajah kontakt
Mesajah booking i współpraca koncertowa

Video