Mesajah

Mesajah menadżer i współpraca koncertowa
Mesajah menadżer i współpraca koncertowa

GENERAL MANAGER

Marcin Owczarek

+48 608 511 017

marcin@momusic.pl

ARTIST MANAGER

Klaudia Lameli

+48 609 081 771

klaudia@momusic.pl

The voice of the people
Music from the heart

 

Mesajah aka Manolo a właściwie Manuel Rengifo Diaz – człowiek wielu imion i jeszcze większej ilości talentów. Wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor. Nietuzinkowy artysta, który na nowo potrafi interpretować swoje rodzime nurty muzyczne jak reggae, dancehallu, czy hip hop i nadawać im nowych wymiarów poprzez redefiniowanie pogranicza styli.

Muzyczną drogę Manolo poznaliśmy szerzej w 2003 roku za czasów zespołu Natural Dread Killaz, w ramach której wydali dwa albumy: Naturalnie (2005) i Ile lat (2010). W 2008 rozpoczął swoją solową karierę wydając autorski album „Ludzie prości”. Materiał promowany singlem „Każdego dnia” odniósł niebywały sukces, a gatunek reggae dostał się na główne listy przebojów mogąc przedstawić się szerszemu audytorium słuchaczy.

Drugi solowy album „Jestem stąd” został wydany w 2012 roku. Tym razem materiał poświęcony był ważnemu problemowi dyskryminacji ludzi o odmiennym kolorze skóry, a sam Mesajah w muzyce pragnął zawrzeć przesłanie tolerancji i równości niezależnie od pochodzenia, poglądów czy wyznania. Album „Jestem stąd” promowany był teledyskami do utworów „Ogień”, „Do rana”, czy duetu z Kamilem Bednarkiem „Szukając szczęścia”.

> Kontakt: management i rezerwacja koncertów Mesajah

Pozytywny odbiór albumu i otaczające go wibracje zainspirowały Mesajah do pójścia za ciosem i tak już w czerwcu 2013 roku ukazała się trzecia płyta zatytułowana „Brudna Prawda”. Czwarty album „Powrót do korzeni” ukazał się w październiku 2016 roku.
Umiejętność wychodzenia poza gatunkowe ramy pozwoliły mu na uczestnictwo w największych wydarzeniach muzycznych u boku międzynarodowych gwiazd jak: Gentleman, Shaggy, Sizzla, Junior Kelly, Stephen Marley, Wu Tang Clan, Anthony B czy Alborosie.

Mesajah menadżer i współpraca koncertowa
Mesajah menadżer i współpraca koncertowa

Mesajah – Menadżer, organizacja koncertów, booking i informacje o możliwościach współpracy -> Kontakt 

Video