Red Lips

Kontakt | Manager | Koncerty | Współpraca​

Red Lips menadżer i współpraca koncertowa
Red Lips kontakt manager booking koncerty

GENERAL MANAGER

Marcin Owczarek

+48 608 511 017

marcin@momusic.pl

ARTIST MANAGER

Klaudia Lameli

+48 609 081 771

klaudia@momusic.pl

Każdy z nas nucił ich piosenki!

 

Swój szturm na polskie listy przebojów rozpoczęli w 2013 roku. Debiutancki singiel „To co nam było” w chwilę okrył się statusem Złotej Płyty. Na punkcie singli „To co nam było”, „Czarne i białe”, „Zanim odejdziesz”, czy „Szanta” oszalał YouTube (kilka milionów wyświetleń w pierwszych tygodniach), listy radiowych przebojów (8 miejsce na liście AirPlay), oszalała cała Polska. 

Zwieńczeniem udanego debiutu RedLips była nagroda SuperJedynki TVP w kategorii „Super Przebój” za singiel i album „To co nam było”, ale to był dopiero początek…

Red Lips, czyli Joanna Lazer i jej wokal, który swoją siłą raz wgniata Cię w fotel, by później ukołysać Cię w rytm rockowych ballad. To też gitara – Łukasz Lazer, bas – Paweł Wolski-Rzewuski i perkusja – Marek Sieroszewski, którzy tworzą melodie zapadające w ucho na lata. Na pewno nie jeden ich utwór dalej pobrzmiewa wam w głowie.

Ich historię po udanym debiucie można by opisać setkami kilometrów przebytymi LIPSowym busem, który zawiózł ich aż do trasy MEGA TOUR, gdzie Ruda wraz ze słynnym duetem Skwaiński i Tkaczyk (KOMBII) wykonała piosenki z repertuaru O.N.A.

Jednak w rozjazdach między setkami odwiedzonych miejscowości nie próżnowali. Już w 2017 roku ukazał się ich drugi album zatytułowany „Zmiana planu”. Znacie go z radiowego hitu „P.S”, który zaledwie w kilka tygodni po publikacji wykręcił 3 miliony wyświetleń na YouTube. My między pionem a poziomem mogliśmy unieść się między wymiarami, Red Lips za to mogło pochwalić się statusem „Złotego singla”. Love it.

Przemysł rozrywkowy pokochał Rudą. Otrzymała ona swój własny program na TV Puls „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki”. Następnie udowodniła, że w parze z talentem wokalnym idzie również warsztat aktorski w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Po czym wraz z Rafałem Maserakiem pokazała nam jak się poruszać na parkiecie w 10 edycji Tańca z Gwiazdami.

Rok 2019 to premiera trzeciego albumu studyjnego „JA WAM ZATAŃCZĘ”! Było to zupełnie nowe otwarcie zespołu na horyzonty muzyczne, gdzie gitarowe brzmienia spotkały się z nowoczesnymi elektronicznymi samplami. Nowe brzmienie zespołu powstało we współpracy z Arkadiuszem Koperą znanym m.in. z projektu Męskie Granie.

Red Lips menadżer i współpraca koncertowa
Red Lips kontakt manager
Red Lips booking i organizacja koncertów

Video